ورود

به روز ترین روش استفاده از وب، استفاده از سرویس های فضای ابری (رایانش ابری) است که به آن نرم افزار به صورت سوریس (SaaS) نیز می گویند. این روش علاوه بر کم هزینه تر بودن قابلیت های بیشتری را برای استفاده کننده به ارمغان می آورد که در حال حاضر ما در زمینه های زیر ارائه خدمات می کنیم:

رایانش ابری

با پیشرفت فناوری اطلاعات نیاز به انجام کارهای محاسباتی در همه جا و همه زمان به وجود آمده است. همچنین نیاز به این هست که افراد بتوانند کارهای محاسباتی سنگین خود را بدون داشتن سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای گران، از طریق خدماتی انجام دهند. رایانش ابری آخرین پاسخ فناوری به این نیازها بوده است. از آنجا که اکنون این فناوری دوران طفولیت خود را می‌گذراند، هنوز تعریف استاندارد علمی که مورد قبول عام باشد برای آن ارائه نشده است اما بیشتر صاحبنظران بر روی قسمتهایی از تعریف این پدیده هم رای هستند. موسسه ملی فناوری و استانداردها (NIST) رایانش ابری را اینگونه تعریف می‌کند:

درباره رایا فید

گروه رایا فید با بیش از 10 سال تجربه و سابقه در طراحی و پیاده سازی وبسایت و تبلیغات اینترنتی از سال 1392 رویکرد تولید سامانه ها و اتوماسیون های تحت وب را به عنوان چشم انداز آینده کااری خود انتخاب و شروع به تولید سامانه های ابری کرده است.
تجربه کاری در خارج از کشور و برای مشتریان بین المللی این مهم را بر ما اثبات کرده است که علی رقم عدم وجود بعضی از زیرساخت های اینترنتی در کشورمان در صورتیکه استفاده از سامانه های اتوماسیون و هماهنگ رشد پیدا کند نتیجه آن به سرعت قابل مشاهده و برداشت است. این اعتقاد باعث شد تا علی رقم شرایط خاص بازار بین المللی به توجه به نیاز داخلی و عدم عرضه محصولات به روز در این زمینه در کشورمان ما با تمرکز بیشتر در داخل کشور شروع به تولید این سامانه ها کنیم.
متاسفانه علی رقم تعدد و کسرت مجموعه های طراحی وب سایت و تولید سامانه های اتوماسیون، کیفیت و ارائه خدمات جدید در این عرصه بسیار پایین بوده و از آن بین هم کمتر کسی وارد ارائه خدمات به صورت ابری شده است. مهمترین خاصیت فضای ابری انعطاف پذیری آن در قبال تغییر در اندلزه و ابعاد استفاده از آن است که سامانه های تولیدی ما نیز این خاصیت را به ارث می برند. به علاوه عدم دغدغه در مورد مسائل فنی پیرامون سامانه و وب سایت و سرور، کم هزینه بودن، و سریع الوصول بودن این چنین سرویس هایی، نکاتی هستند که ما با تاکید بر آن ها مدعی به ارائه بهترین راهکار هستیم.
در ضمن این گروه از سال 1393 با تاسیس شرکت داده رایانش ابری مهر فعالیت خود را در قالب شخص حقوقی ادامه می دهد.


به امید رضایتمندی شما،
مدیرعامل